Katalog

Bezpieczeństwo ( w skali 10 stopniowej)
Zapięcie
Sold Secure

Blokada motocyklowa

Blokada tarczy hamulcowej to świetne rozwiązanie do blokowania motoru. Blokada motocyklowa zakładana jest na tarczę hamulca dzięki czemu nie możemy jechać motorem. Unieruchamia skutecznie koła motoru czy skutera. Blokady wykonane są z hartowanej stali przez co są bardzo twarde na zewnątrz co chroni przed próbami cięcia. Środek zabezpieczenia motoru jest bardziej elastyczny co sprawia że nie sposób rozbić zapięcia. Blokada tarczy hamulcowej świetnie sprawdzi się w miejskich warunkach. Różnice blokad motocyklowych to skala bezpieczeństwa ( grubość blokady ) oraz rodzaj zamka. Blokada tarczy zwana także disc lock to małe, poręczne i wygodne rozwiązanie.

Jako blokady motoru polecamy także wyższe modele zabezpieczeń rowerowych szczególnie U-locki i łańcuchy z zamkiem które znajdziesz w naszym sklepie rowerowym.

Blokada motocyklowa Jest 7 produktów

Wyświetlono 1 - 7 z 7 produktów
 • 139,00 zł 179,00 zł

  Kryptolok series 2 to skuteczna blokada tarczy hamulcowej wykonana z utwardzanej stali, odpornej na zniszczenia oraz obrotowej osłony chroniącej zamek i jego mechanizm przed zabrudzeniami. Kwota wypłacana w ramach ATPO:  €400.

  139,00 zł 179,00 zł
  Promocja!
  Dostępny
 • 199,00 zł 249,00 zł

  Kryptonite Evolution Series 4 to bardzo wytrzymała blokada tarcy hamulcowej. Osiąga wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki czemu minimalizuje ryzyko kradzieży. To nowoczesny sprzęt, który dzięki zastosowaniu najnowszej technologii znakomicie spełnia swoją funkcję. Kwota wypłacana w ramach ATPO: €900.

  199,00 zł 249,00 zł
  Promocja!
  Dostępny
 • 309,00 zł

  New York Disc Lock to blokada tarczy hamulcowej produkcji Kryptonite wykonana z utwardzanej stali, co wspomaga jej wytrzymałość i zapewnia długoterminowe użytkowanie. Zastosowanie licznych rozwiązań mających na celu zabezpieczenie mechanizmu, w tym na przykład odpornej nylonowej powłoki, pozwala chronić blokadę w maksymalnym stopniu i unikać różnego...

  309,00 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 239,00 zł 319,00 zł

  Kryptonite Evolution Series 4 to bardzo wytrzymała blokada tarczy hamulcowej. Osiąga wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki czemu minimalizuje ryzyko kradzieży. To nowoczesny sprzęt, który dzięki zastosowaniu najnowszej technologii znakomicie spełnia swoją funkcję. W zestawie z linką informującą o założonej blokadzie oraz pokrowcem. Kwota wypłacana w ramach...

  239,00 zł 319,00 zł
  Promocja!
  Dostępny
 • 199,00 zł

  Łańcuch AXA Newton ProMoto+ 2 powstał specjalnie z myślą o rowerach i lekkich pojazdach silnikowych, takich jak skutery czy rowery elektryczne.

  199,00 zł
  Dostępny
 • 239,00 zł

  Łańcuch AXA ProCarat to zabezpieczenie specjalnie stworzone dla droższych pojazdów, takich jak motocykle, skutery czy rowery elektryczne.

  239,00 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 289,00 zł

  Łańcuch AXA Newton ProMoto+ 4 powstał specjalnie z myślą o motorach. Zapięcie można użyć też do przypiecia rowerów stacjonarnie ze względu na dużą wagę i bardzo duże bezpieczeństwo. Wysoka ocena duńskiej ART - 4!

  289,00 zł
  Dostępny
Wyświetlono 1 - 7 z 7 produktów