Środek Finish Line Bike Wash do czyszczenia roweru 1000ml bez atomizera Powiększ

Środek Finish Line Bike Wash do czyszczenia roweru 1000ml bez atomizera

Finish Line
036121710054

Środek czyszczący Finish Line Bike Wash ™ to szybki sposób na brud, kurz i inne zanieczyszczenia naszego roweru . Zaawansowana formuła szybko i skutecznie czyści wszystkie powierzchnie naszego roweru. Środek jest w 100% biodegradowalny. Pozwala utrzymać rower w czystości.

Finish Line oleje i smary do roweru

Więcej

Produkt niedostępny. Napisz do nas jeśli czekasz by go kupić: info@alltheway.pl

29,90 zł

Płatności

Więcej informacji

Środek czyszczący Finish Line Super Bike Wash ™ to środek który szybko oczyścić brud, kurz, brud drogowy, piasek z łańcucha i brud po zimowym przechowywaniu roweru. Super Bike Wash ™ jest nietoksyczny i spełnia najwyższe standardy łatwo ulegające biodegradacji. Może być bezpiecznie stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Środek Finish Line Bike Wash ™ można używać na dwa sposoby: rozpylić i wytrzeć , lub rozpylić i spłukiwać. Finish Line Bike Wash jest bardzo skuteczny w usuwaniu brudu z naszego układu napędowego i innych części naszego roweru. Środek jest na tyle bezpieczny aby nie spowodował uszkodzeń siodełka, lakieru, uszczelek itp. Bezpieczny dla włókna węglowego, tytanu, aluminium, stali i bezbarwnego lakieru. Zaleca się stosowanie co 3-4 wyjścia na rower, aby utrzymać rower jak nowy i usunąć zanieczyszczenia. 

Finish Line Bike Wash zapewni świetny wygląd Twojego roweru.

Super Bike Wash ™ dostępny jest w 1-litrowej butelce.

Czyszczenie roweru środkiem Finish Line Bike Wash

Jaki środek czyszczący do roweru wybrać?

W zależności od przeznaczenie Finish Line proponuje różnego rodzaju środki czyszczące. Od środków przeznaczonych do czyszczenia napędu roweru ( łańcuch, kaseta, zębatki przerzutek) do uniwersalne środki do mycia roweru. Ważną cechą specjalnych środków do czyszczenia napędu roweru jest nie wysuszanie powierzchni metalu. Finish Line podobnie jak firmy produkujące łańcuchy rowerowe odradzają używanie benzyny do czyszczenia roweru, która osusza i utrudnia oliwienie ogniw łańcucha roweru.

Porównanie środków czyszczących do roweru Finish Line
Path: > > > > Środek Finish Line Bike Wash do czyszczenia roweru 1000ml bez atomizera

Inne produkty