Wieszak na rower

Wieszak na rower umożliwia nam powieszenie roweru dzięki czemu jego przechowywanie może być nie tylko praktyczne i wygodne ale także estetyczne. Dobry wieszak na rower sprawi że nasz rower będzie miał swoje miejsce i jego przechowywanie stanie się bardzo wygodne. By dobrze wybrać wieszak na rower warto zapoznać się z możliwościami powieszenia roweru. Uchwyty do wieszania roweru dają szerokie możliwości. Większość wieszaków rowerowych umożliwia wieszanie roweru wewnątrz jak i na zewnątrz. Zdecydowana większość to wieszaki ścienne, choć znajdziemy także możliwość podwieszenia roweru pod sufitem. Wieszak na rower może stać się eleganckim elementem wystroju mieszkania. Takie możliwości daje nam między innymi firma Cycloc czy Clug. Osoba której brak miejsca na rower, a jednocześnie ceni sobie użyteczność i estetykę w jednym znajdzie tu ciekawe rozwiązania. Wieszaki można podzielić na

Wieszak rowerowy "poziomy"

Czyli dający nam możliwość zaprezentowania naszego roweru poziomo równolegle do ściany. Rower wisi równolegle do ściany nie zajmując zbyt dużo miejsca. Większość wieszaków będą trzymały rower za ramę. Inną możliwością jest powieszenie roweru na specjalnym haku, który trzyma pedał roweru np Cycloc Hero. Taki rozwiązanie oszczędza jeszcze więcej miejsca, co jest szczególnie ważne w przestrzeni mieszkalnej. Rower można także powiesić w pionie np chwytając za rurę pod-siodłową roweru.

Wieszak rowerowy "pionowy"

To rozwiązanie daje nam możliwości powieszenia roweru prostopadle do ściany. Wieszamy rower za koło co daje wrażenia jakby rower stał na ścianie. Ten rodzaj wieszaka przeważnie wyposażony jest w dwie podkładki pod koła roweru - by nie brudzić ściany. Jest to stabilne rozwiązanie. Czasem jak w przypadku wieszaka Clug wymaga podparcia koła roweru o podłogę. 

Wieszak na rower Jest 8 produktów

Wyświetlono 1 - 8 z 8 produktów
 • 269,00 zł

  Wieszak, hak rowerowy Cycloc Solo to designerski gadżet, który oprócz swojej wizualnej atrakcyjności jest również świetnym rozwiązaniem przechowywania roweru i akcesoriów zarówno w domu, jak i biurze! Swój rower możesz zawiesić na wiele sposobów, pionowo lub poziomo. Pasuje na wszystkie modele rowerów, dzięki umieszczonej w zestawie przedłużce (26 cm - 31...

  269,00 zł
  Dodaj
  Dostępny w wybranych wariantach
 • 189,00 zł

  Ścienny uchwyt Cycloc Endo to wysokiej klasy wieszak, przeznaczony do pionowego przechowywania rowerów. Hak na rower, który pomimo swojej wizualnej atrakcyjności jest również świetnym rozwiązaniem przechowywania roweru w domu, biurze, jak i na zewnątrz budynków. Odporny na warunki atmosferyczne! 

  189,00 zł
  Dodaj
  Dostępny w wybranych wariantach
 • 70,00 zł 80,00 zł

  Cycloc Loop to profesjonalnie zaprojektowany wieszak, który zapewni miejsce dla Twoich akcesoriów rowerowych ( kask, licznik, oświetlenie, zapięcie, kurtkę ... ). Przez swój świetny design idealnie komponuje się w mieszkaniu i idealnie harmonizuje z innymi wieszakami CYCLOC. Zrób porządek w swoich akcesoriach! 

  70,00 zł 80,00 zł
  Dodaj
  Promocja!
  Dostępny w wybranych wariantach
 • 22,90 zł

  Hak do zawieszania roweru, pokryty tworzywem, aby chronić ramę lub obręcz przed zarysowaniem. 

  22,90 zł
  dostępny
 • 189,00 zł 239,90 zł

  Proste i zgrabne rozwiązanie w przechowywaniu roweru. Wieszak rowerowy Hero pozwoli zaoszczędziś sporo miejsca w mieszkaniu i stanie się elegancką dekoracją wnętrza. Ten hak rowerowy bardzo stabilnie mocuje rower do ściany.

  189,00 zł 239,90 zł
  Dodaj
  Promocja!
  Dostępny w wybranych wariantach
 • 169,00 zł

  Uchwyt ścienny Peruzzo Cool Bike dostosowany do wielu rodzajów ram. Uchwyt jest w stanie utrzymać rower do 17 kg. Rower możemy zawiesić na uchwycie w kilku punktach. Możliwość obracania uchwytu o 360 stopni, co daje bardzo dużo rozwiązań wieszania roweru. Niezwykle praktyczny, a przy tym świetnie komponujący się w domowych wnętrzach. 

  169,00 zł
  Dodaj
  Dostępny w wybranych wariantach
 • 69,00 zł

  Clug MTB to niezwykle mały wieszak na rower. Pasuje do wszystkich rowerów do opon o szerokości 42-62mm.

  69,00 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 77,00 zł

  Clug Roadie to niezwykle mały wieszak na rower. Pasuje do wszystkich rowerów do opon o szerokości 23-32mm. Idealny do rowerów szosowych.

  77,00 zł
  Dodaj
  Niedostępny
Wyświetlono 1 - 8 z 8 produktów