Ass Savers

Producent błotników podsiodłowych Ass Savers, które świetnie sprawdzą się na szosie i w terenie.

Firma Ass Savers to szwedzki producent praktycznych i wygodnych w montażu błotników rowerowych. Błotniki Ass Savers wyróżnia ich innowacyjny materiał który po nagięciu tworzy sztywną konstrukcję chroniącą przed deszczem i błotem. Błotniki po deszczu można zdjąć i schować do torby lub zwinąć pod siodło. Są bardzo lekki i stanowią dodatkową dekorację roweru. Występują w wielu kolorach. Dostępne są błotniki szosowe, cross-owe które świetnie sprawdzą się w mieście oraz błotniki MTB.

Wyświetlono 1 - 6 z 6 produktów
 • 30,90 zł

  Mini błotniki Ass Saver Extended oferują ochronę przed największymi strugami wody podczas jazdy w deszczu. Małe i poręczne, a teraz jeszcze trwalsze zapewniają znakomitą ochronę przed wodą zarówno w mieście jak i w terenie. Wersja dłuższa i lekko poszerzona w celu zapewnienia jeszcze lepszej ochrony. Jest to błotnik niepełny (nie okalający całego koła)-...

  30,90 zł
  Dodaj
  Dostępny w wybranych wariantach
 • 55,90 zł

  Błotnik Ass Saver Fendor Bendor Regular to świetne rozwiązanie dla osób które chcą mieć pełną ochronę. Pasuje do rowerów szosowych, trekkingowych, crossowych i ostrego koła.

  55,90 zł
  Dodaj
  Dostępny w wybranych wariantach
 • 55,90 zł

  Błotnik Ass Saver Fendor Bendor to świetne rozwiązanie dla osób które chcą mieć pełną ochronę. Pasuje do rowerów szosowych, trekkingowych, crossowych i ostrego koła. Jest to błotnik niepełny (nie okalający całego koła)- chroni jedynie przed głównym strumieniem wody. 

  55,90 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 39,90 zł

  Błotnik Ass Saver Mudder na przód to produkt dla fanów offroadowych ekspedycji. Jest lekki i bardzo trwały. Jego unikalny kształt doskonale chroni twarz przed błotem i wodą. Jest to błotnik niepełny (nie okalający całego koła)- chroni jedynie przed głównym strumieniem wody. 

  39,90 zł
  Dodaj
  Niedostępny
 • 30,90 zł

  Mini błotniki ass saver oferują ochronę przed największymi strugami wody podczas jazdy w deszczu. Małe i poręczne, a teraz jeszcze trwalsze zapewniają znakomitą ochronę przed wodą zarówno w mieście jak i w terenie.  Jest to błotnik niepełny (nie okalający całego koła)- chroni jedynie przed głównym strumieniem wody. 

  30,90 zł
  Dostępny
 • 34,90 zł

  Seria błotników Ass Aaver Wide to seria dedykowana do rowerów górskich i full suspension w celu ochrony przed największą dawką błota. Jest to błotnik niepełny (nie okalający całego koła)- chroni jedynie przed głównym strumieniem wody. 

  34,90 zł
  Dodaj
  Niedostępny
Wyświetlono 1 - 6 z 6 produktów